Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné
0,00 Kč Celkem

Přejít k objednávce

Nejen všem nastávajícím maminkám nabízím Kojící polštář. Maminky využívají polštář k příjemnějšímu kojení, kdy si jej obtáčí kolem těla, aby tak získaly podpěru pro tělo dítěte a nemusely jej držet jen silou svých paží. Mohou si však polštář položit i za svá záda při kojení vleže. Lehké BIO slupky se lehce přizpůsobují tělu maminky, vytvářejí pro ni přirozenou opěru a tím jí pomáhají od bolestí v kříži. Polštář výborně drží tvar, a zaručuje každé mamince, že ona či její miminko leží tak, jak je potřeba, a zároveň vždy na přírodním materiálu!

Polštář specifického tvaru je ale určen nejen ke kojení, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mnohé maminky jej totiž využívají již dlouho před samotným porodem, kdy jim v období těhotenství slouží jako nezaměnitelná relaxační pomůcka. Těhotným ženám roste totiž nejen bříško, ale s ním přicházejí i nepříjemné bolesti v kříži či křeče v lýtkách. Ženy si polštář podkládají za záda či před sebe při spaní, anebo si jej podle potřeby tvarují pro pohodlnější sezení, a tím dopřávají svému měnícímu se tělu vydatný odpočinek v co nejpříjemnější poloze. Přírodní BIO slupky lehce změní tvar tak, aby vyhovoval dané chvíli.

Polštář ale skýtá i mnoho dalších způsobů využití. Je vhodný i pro pozdější krmení dítěte z láhve či pro prostý odpočinek miminka, kolem něhož polštář vytvoří přirozenou opěru a hranici. Stejně tak si s polštářem odpočine nejen maminka, ale i tatínek.

Polštář doporučuji zakoupit s vrchním obalem, který můžete kdykoliv sundat a vyprat.

Náplň - BIO slupky pohankové či špaldové, svrchní materiál - kanafas (100% bavlna).

100% český výrobek!

Kojící polštář

1 000,00 Kč