Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné
0,00 Kč Celkem

Přejít k objednávce

Nabízím Vám i několik dalších typů polštářků.

Polštářek pod zápěstí


Mnoho lidí trápí bolesti paže či předloktí, způsobené častým používáním počítačové myši. Doporučuji Vám osvědčený drobný polštářek pod zápěstí plněný BIO slupkami, který Vaší ruce umožní přenést váhu z namáhaného bolavého místa, a konečně si odpočinout.

 

Polštářek sedací


Polštářek hranatý plněný BIO pohankovými či špaldovými slupkami se hodí jako sedák na židle či křesla, ale také jako podložka pod bederní páteř do kanceláře či na cesty do nevhodně tvarovaných sedadel autobusů. Je ušit z podobných příčných pruhů jako matrace, a tak skvěle drží tvar. Slupky zároveň výborně drží teplo, a proto se nemusíte bát ani použití polštářů ve venkovním prostředí. K polštářkům je možné přišít pevné kalounové mašle, kterými si polštářek stylově přivážete k jakékoliv židli.

 

 

Polštářek váleček

Polštářek ve tvaru válce je vynikající relaxační pomůcka, je možné jej podkládat za šíji při sezení v křesle, ale i pod kolena či kotníky. Polštářek je plněný Bio slupkami, tedy je možné jej nahřát, a bolavé místo si podložit polštářkem teplým! Nabízíme válečky ve dvou základních velikostech.

Polštářky podkova

Těm, které trápí bolest šíje, anebo i těm, kdo rád sedí s pevnou opěrou hlavy, nabízím polštářek ve tvaru podkovy, který se stane nezaměnitelnou součástí všech Vašich činností v sedě!

 

 

Náplň - BIO slupky pohankové či špaldové, svrchní materiál - kanafas (100% bavlna).

100% český výrobek!