Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné
0,00 Kč Celkem

Přejít k objednávce

Při spaní má člověk jedinečnou možnost nabít se novou silou a energií, odpočinout si a připravit se na další den.Matrace s BIO špaldovými či pohankovými slupkami jsou tou nejsnazší cestou ke kvalitnímu spánku či prosté relaxaci. Na rozdíl od měkkých molitanových podložek se matrace se slupkami vyznačují jistou tvrdostí, která dovoluje páteři nalézt si tu nejpřirozenější polohu a vydatně si odpočinout. Zároveň slupky ustupují přirozeným křivkám těla, a člověk se tak probouzí svěží, bez známek rozlámanosti. Slupky tělo po celou dobu lehce masírují, a hodí se tak pro lidi trpící ztuhlým svalstvem či bolestí kloubů.

Někteří lidé využívají matrace jako meditační lehátko na různé druhy cvičení či jógu, kdy je umísťují přímo na podlahu. Hodí se ale i jako relaxační podložka na venkovní houpačky a lavičky, či na příliš měkké pohovky. Odborníci ji oceňují i jako podklad na masážní lehátka.

Matrace je rozdělena příčnými válečky, které zaručují rovnoměrné rozmístění slupek. Slupky stačí před každým použitím lehce protřepat, a ty pak vyrovnané vždy snadno znovu a znovu ustoupí potřebám a tvaru Vašeho těla. Zároveň tato forma umožňuje matraci kdykoliv srolovat, použít jako opěrku při polosedu, či jen jednoduše uklidit tak, aby nezabrala mnoho místa.

Matraci naleznete v nabídce ve třech základních rozměrech 195x70 cm, 195x105 cm a 195x140 cm, s možností vybrat si z téměř sta různých barev, či si objednat originální matraci batikovanou!

Příčné válečky spojuje po celé délce matrace zip, který umožňuje v případě potřeby matraci doplnit vonnými bylinkami nebo obsah po dlouhodobém užívání nahradit novými slupkami! Matraci je vhodné nahřívat na slunci a pravidelně větrat na čerstvém vzduchu.

Nevíte, zda si vybrat jako náplň matrace špaldu či pohanku? Nejlepší je slupky obou plodin kombinovat, protože pevné pohankové slupky lépe drží tvar, a špaldové se svou měkkostí a lehkostí snadněji přizpůsobí lidskému tělu.

Náplň - BIO slupky pohankové či špaldové, svrchní materiál - kanafas (100% bavlna).

100% český výrobek!