Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné
0,00 Kč Celkem

Přejít k objednávce

Polštářky s BIO špaldovými a pohankovými slupkami jsou láskyplným pohlazením pro všechny unavené, ztuhlé a bolestivé šíje. Slouží jako výtečný společník při spánku a relaxaci, hlava si totiž v lehkých slupkách polštářku vytvoří potřebný důlek, a páteř je tak správně narovnaná po celou dobu spaní. I lidé zvyklí na příliš měkké či naopak příliš mohutné podložky hlavy velmi brzy ocení zdánlivou tvrdost polštářků se slupkami, a po dlouhé době si konečně dobře odpočinou! Polštářky je možné využít i při jízdě v autě, stejně jako při práci u počítače či sledování televize.

Polštářky je vhodné nahřívat na sluníčku, doplní tím svou energii, kterou budou později postupně předávat svému majiteli. Stejně tak je možné nechat polštářky venku na mraze, jejich energie se tím očistí a obnoví.

Polštářky šiji ve dvou základních velikostech - 40x35 cm a 48x40 cm. Doporučuji Vám variantu polštářků se skrytým zipem, který umožňuje v případě potřeby polštářek kdykoliv vysypat, vyprat, anebo prostě jen doplnit jeho obsah oblíbenými bylinkami.

Téměř stovka barevných vzorů potěší každého. Dopřejte svým blízkým zdravý a krásný dárek!

Náplň - BIO slupky pohankové či špaldové, svrchní materiál - kanafas (100% bavlna).

100% český výrobek!