Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné
0,00 Kč Celkem

Přejít k objednávce

Kulatý meditační polštář s BIO pohankovými či špaldovými slupkami je nenahraditelnou součástí meditace v sedě. Hlavně při tureckém nebo diamantovém sedu je důležité, aby tělo spočívalo ve správné výšce, tedy aby kyčelní klouby nebyly vystaveny nepřiměřeným a nepřirozeným tlakům. Meditační polštář umožuje tělu sedět vzpřímeně, a zároveň pohodlně a uvolněně.

Kulaté polštáře ale lidé využívají hojně i jako výtečný doplněk interiéru – rozestavené kolem nízkého stolku Vám pomohou vytvořit příjemnou a nenucenou atmosféru u odpoledního čaje či kávy. Slupky výborně drží teplo, a tak ochrání i křehký organismus před chladem.

V nabídce naleznete kulaté meditační polštáře s průměrem 35 nebo 40 cm, a výškou od 8 do 14 cm. Kromě správné výšky polštáře si prosím vyberte i způsob provedení - se zipem či s potahem. Zip se všívá do polštářků, které tvoří pouze jedna vrstva látky. Zip Vám umožní polštář kdykoliv otevřít, doplnit novými slupkami, apod. Stejně tak si ale můžete zvolit i typ polštáře s potahem, kdy polštář tvoří dvě vrstvy látky - vrchní se zavazuje na šňůrku, a tedy se může kdykoliv sundat.

Novinkou v naší nabídce je meditační polštářek "čočka"! Jednoduchý polštářek bez středového pruhu o průměru 40 cm (se zipem).

Náplň - BIO slupky pohankové či špaldové, svrchní materiál - kanafas (100% bavlna).

100% český výrobek!