Košík  

Žádné produkty

0,00 Kč Poštovné
0,00 Kč Celkem

Přejít k objednávce

 Obchodní podmínky

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží, vzniká na základě odeslání elektronické objednávky kupujícím nebo ústním převzetím objednávky přes telefon. Právní vztahy, vzniklé uzavřením kupní smlouvy, se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

Zboží můžete odebrat osobně na adrese Zdice, Nerudova 524 (zde platba pouze v hotovosti), nebo si vybrat možnost doručení prostřednictvím pošty (zde je úhrada možná dvěma způsoby - platebním převodem na účet nebo platbou při převzetí na dobírku). Účtováno Vám bude poštovné dle tarifu České pošty.

Kupující je povinen uvést své jméno, úplnou adresu, místo dodání zboží a telefonický kontakt.

Reklamace:
Na všechny druhy zboží poskytuji záruku v zákonem uvedené délce. Záruku nelze uplatnit na zboží, kde kupující nedodržel prací a ošetřovací symboly, nebo poškodil zboží nešetrným zacházením. Zboží Vám v rámci reklamace rádi vyměníme, případně, pokud bude reklamace oprávněná, vrátíme peníze.

Reklamace se vztahuje pouze na námi ušitou matraci či polštářek, vnitřní přírodní náplň podléhá přirozenému opotřebení. Náplň Vám kdykoliv rádi vyměníme za poplatek ve výši nákupní ceny materiálu!

Veškeré podrobné informace získáte na tel. +420 736 267 426

Prohlášení o ochraně osobních dat
Jana Skálová s místem podnikání Nerudova 524, 267 51 Zdice shromažduje a zpracovává Vaše údaje, a to v rozsahu: jméno, příjmení a adresa k účelu nabízení obchodu a služeb a to z veřejných seznamů a obchodních nabídek. Poskytnutí údajů je dobrovolné, nepovinné, s tím, že tyto údaje budou zpřístupneny pouze v rámci zpracovaného účelu.

Máte právo přístupu k údajům a na informace v souladu se zákonem. V případě porušení povinností dle zák. c. 101/2000 Sb. máte právo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Vyplněním údajů souhlasíte s tím, aby Vaše uvedené údaje byly zpracovány pro další využití na dobu neurčitou za účelem prodeje v rámci obchodní činnosti Jany Skálové, a dále souhlasíte, aby byly využívány ve stejném rozsahu a ke stejnému účelu jinému správci v rozsahu daném zákonem.

Zákaznický servis
V případe jakéhokoli dotazu jsem pro Vás k dispozici od pondělí do pátku od 08.00 do 18.00 hodin, a to na tel. čísle +420 736 267 426 či e-mailu: skaalovajana@seznam.cz. Jsem tu pro Vás!

Způsob objednávání
Objednávat mužete následujícími způsoby:
přímo z našich stránek www.biopolstarky.cz
mailem: skaalovajana@seznam.cz
telefonicky: +420 736 267 426

Dodací doba
Běžná lhůta dodání jsou 2 týdny. V případě objednávky nad 10 ks Vám podrobnější informace o termínu dodání ochotně sdělím na tel. +420 736 267 426.